21 czerwca 2018

Kategoria: Newsy, Płyty | Komentarze: Możliwość komentowania Fata Morgana Remixed – EP została wyłączona

"Fata Morgana" z albumu "Desert Run" doczekał się swobodnych interpretacji/remixów moich serdecznych kolegów. Link do ściągnięcia EPki z remixami znajdziecie pod filmikiem na YT.

Serdeczne podziękowania dla Panda On The Bamboo Tree , Gog Gomag i Tomasz Pauszek

za wspaniałe remixy :).


Link do ściągnięcia EPki z remixami za darmo: https://polarismusic.bandcamp.com/album/fata-morgana-remixed

16 maja 2018

Kategoria: Newsy, Płyty, Youtube | Komentarze: Możliwość komentowania Teledysk „Fata Morgana” została wyłączona

Teledysk do utworu "Fata Morgana" z mojej ostatniej płyty "Desert Run".
Materiał video oparty jest na fragmentach filmów autorstwa Andrew Arthur Breese i Lodewijk van Eekhout, materiały zostały wykorzystane na licencji Creative Commons.

 

16 kwietnia 2018

Kategoria: Muzyka, Płyty | Komentarze: Możliwość komentowania „Desert Run” – recenzja została wyłączona

Z wielkim zainteresowaniem, przy każdej zrealizowanej płycie słucham i czytam reakcje i odczucia słuchaczy. Niektóre przybierają postać recenzji jak m.in ta napisana przez Michała Żelazowskiego. Bardzo dziękuję ! :)

6 kwietnia 2018

Kategoria: Płyty, Youtube | Komentarze: Możliwość komentowania „Desert Run” – premiera nowej płyty została wyłączona

 

"Desert Run" jest na swój sposób koncept-albumem, osadzonym wokół tematu pustyni, przy czym każdy z utworów zawiera w sobie i swoim tytule pewną metaforę lub też sugestię -- które mam nadzieję u każdego słuchacza wywołają własne skojarzenia i odniesienia.

Płyta została wydana na nośniku CD przez label generator.pl, w którgo sklepie można zakupić tę płytę.

Autorem okładki jest Andrzej Siejeński.
 

25 marca 2018

Kategoria: Newsy, Płyty, Youtube | Komentarze: Możliwość komentowania Wkrótce nowa płyta! została wyłączona

21 grudnia 2014

Kategoria: Newsy, Płyty | Komentarze: Możliwość komentowania „Way Out” – special limited edition for special people! została wyłączona

Płyta "Way Out" jest już dostępna. Wersja CD jest limitowaną edycją, wydaną w digipacku z książeczką, która razem z muzyką stanowi całość. To taki mój ukłon dla fanów muzyki elektronicznej, dla których ważny jest nośnik fizyczny i oprawa wizualna płyty. Płyta dostępna zarówno w sklepie Generator jak i bezpośrenio u wydawcy – Ricochet Dream.

Jest też wersja w postaci ściągalnych plików FLAC, dla tych którzy cenią sobie wygodę i chcą cieszyć się tą płytą w każdym miejscu.Wersja plikowa dostępna w serwisie Bandcamp. Serdecznie zapraszam!

19 listopada 2014

Kategoria: Newsy, Płyty, Youtube | Komentarze: Możliwość komentowania POLARIS – WAY OUT – premiera płyty. została wyłączona

12 października 2011

Kategoria: Newsy, Płyty, Youtube | Komentarze: Możliwość komentowania POLARIS & KRZYSZTOF HORN ?COLLISION? – płyta już dostępna w sprzedaży została wyłączona

 


Nasza płyta z zapisem wspólnego koncertu podczas ubiegłorocznego Ricochet Gatheringu jest już w dystrybucji.

Płytę można zamawiać bezpośrednio u wydawcy (UWAGA! Wysyłka z Polski – label działa na terenie kraju) pisząc na adres: order@ricochetdream.com

Wkrótce płyta znajdzie się również w dystrybucji za pośrednictwem sklepu Generator.pl 

Youtubowy mix z fragmentami z płyty:

28 sierpnia 2011

Kategoria: Płyty, Youtube | Komentarze: Możliwość komentowania POLARIS & KRZYSZTOF HORN „COLLISION” została wyłączona

Nakładem wytwórni Ricochet Dream ukaże się niebawem nowa płyta – zapis koncertu w duecie z Krzysztofem Hornem podczas Ricochet Gatheringu w Berlinie w 2010 roku.

27 lipca 2010

Kategoria: Newsy, Płyty | Komentarze: Możliwość komentowania Joint Efforts „The Album” – kompilacja w końcu ujrzała światło dzienne została wyłączona

Joint Efforts "The Album" to kompilacja utworów skomponowanych przez uczestników portalu emportal.info, skupiających muzyków i fanów muzyki elektronicznej z różnych stron świata. Na tej kompilacji znalazł się mój utwór pt. "Flashback".  Kompilacja dostała wydana w Holandii jako dwupłytowy album na tłoczonych krążkach CD.

Pierwotnie umieszczenie mojego utworu miało poprzedzać wydanie mojej płyty "Background Stories" – prace nad kompilacją zaczęły się bowiem w 2008 roku, jednakże aż dwa lata zabrało sfinalizowanie projektu Joint Efforts, co jest szczególnie trudne z uwagi na to, iż jest to projekt non-profit.

Więcej o albumie, oraz informacje, jak zamawiać znajdują się na stronie www.myspace.com/emportalinfo

Recenzja albumu znajduje się pod tym linkiem.

Zachęcam do zapoznania się z pełną zawartością tego unikatowego wydawnictwa.

stat4u