16 kwietnia 2018

Kategoria: Muzyka, Płyty | Komentarze: Możliwość komentowania „Desert Run” – recenzja została wyłączona

Z wielkim zainteresowaniem, przy każdej zrealizowanej płycie słucham i czytam reakcje i odczucia słuchaczy. Niektóre przybierają postać recenzji jak m.in ta napisana przez Michała Żelazowskiego. Bardzo dziękuję ! :)

15 grudnia 2017

Kategoria: Muzyka, Newsy, Youtube | Komentarze: Możliwość komentowania POLARIS & Tomek Struszczyk – The Cure „A Forest” cover została wyłączona

Z cyklu "wykopaliska" :). Na początku 2012 roku z Tomkiem Struszczykiem nagraliśmy cover utworu "A Forest" grupy The Cure. Po co cover i dlaczego powstał -- to pozostanie tajemnicą na wieki :). Tymczasem zapraszam do wysłuchania wprost z youtubowej magnetycznej taśmy.

 

14 października 2017

Kategoria: Muzyka, Newsy | Komentarze: Możliwość komentowania P-Square – nowa kolaboracja została wyłączona

Efektem działań na WTF jam-session jest nowa wspólna kolaboracja z Piotrem Skrzypczykiem. Muzyka z przymrużeniem oka – po prostu lubimy to co robimy. Powstały na razie dwa tracki: "Recydywa" i "Uciekinierzy". Zapraszamy także na nasz profil FB https://www.facebook.com/PSQUAREPL/ .

 

 

8 lipca 2017

Kategoria: Jam-session, Muzyka, Youtube | Komentarze: Możliwość komentowania WTF – Lepowo Jam Session została wyłączona

W lipcu 2017 z grupą przyjaciół i entuzjastów wspólnego jamowania na różnych elektronicznych gadżetach spotkaliśmy się w agroturystyce Lepowo, aby przez 3 dni dać upust swojej radosnej twórczości.

Gorące podziękowania dla Piotra Skrzypczyka za zmontowanie filmu oraz dla całej ekipy WTF za wspaniale spędzony wspólny czas :)

21 czerwca 2014

Kategoria: Muzyka, Newsy, Youtube | Komentarze: Możliwość komentowania Wkrótce nowa płyta została wyłączona

22 września 2013

Kategoria: Muzyka, Youtube | Komentarze: Możliwość komentowania Wykopalisko została wyłączona

W serwisie Youtube pojawił się filmik z moim krótkim, prostym demo na 8-bitowym komputerze Atari. To był rok 1993 i moje pierwsze dokonania muzyczne. Dziś ma to wartość kompromitująco-sentymentalną ;).

Poniżej filmik z YT, utwór zamieściłem także w pełnej wersji na serwisie SoundCloud.

 

 

 

stat4u