13 września 2011

Kategoria: Koncerty, Zdjęcia | Komentarze: Możliwość komentowania Zdjęcia z występu w Frannz Club w Berlinie została wyłączona

 

Audiowizualny live-act w berlińskim klubie Frannz to już historia. Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z naszego koncertu klikając w ten link. (zdjęcia: Motion Pikczer)

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18 października 2010

Kategoria: Koncerty, Zdjęcia | Komentarze: Możliwość komentowania Zdjęcia z koncertu na Ricochet Gathering w Berlinie została wyłączona

Ostatni Ricochet Gathering dobiegł końca. Pierwszego dnia tej imprezy zagraliśmy z Krzysztofem Hornem ok. godzinny koncert. Zaprezentowaliśmy całkowicie nowy materiał, w dużej mierze oparty na improwizacjach, mimo iż pewien szkielet występu wypracowaliśmy korzystając z dobrodziejstw internetu.

Graliśmy praktycznie w całkowitych ciemnościach, jedyne światło wypełniało przestrzeń na wielkiej ścianie sali w Rathaus Schoneberg, na której wyświetlane były wizualizacje VJ PuH’a, również wykonywane na żywo.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z naszego koncertu.

11 sierpnia 2010

Kategoria: Koncerty, Zdjęcia | Komentarze: Możliwość komentowania Zdjęcia z Music Wave Szczecin Live 2010 została wyłączona

Drugiego dnia imprezy pod nazwą Music Wave Szczecin Live, towarzyszącej pokazom fajerwerków Pyromagic, miał miejsce mój występ na żywo, przed kilkutysięczną publicznością zgromadzoną na Wałach Chrobrego w Szczecinie. Koncert odbyl sie w ciekawej scenerii bulwaru nad Odrą, scena usytuowana była na barce przycumowanej do nabrzeża.

Zaprezentowałem utwory ze swoich dwóch ostatnich płyt (w nieco zmienionych wersjach) a także kilka nowych utworów,  które już można było usłyszeć na poprzednich moich koncertach.

Nad oprawę wizualną koncertu czuwał VJ PuH. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z koncertu w sekcji „Galeria”.

17 maja 2010

Kategoria: Koncerty, Newsy, Zdjęcia | Komentarze: Możliwość komentowania Zdjęcia z koncertu podczas Nocy Muzeów w Gdyni została wyłączona

Zapraszam do galerii,  gdzie umieściłem zdjęcia z koncertu, który zagraliśmy razem z Krzysztofem Hornem podczas Nocy Muzeów w Gdyni.

Chciałbym także złożyć podziękowania dla Muzeum Miasta Gdynia za zorganizowanie koncertu, Grzegorzowi Skwarlińskiemu za pomysł i pomoc w realizacji, oraz wszystkim którzy przybyli na koncert (przybywając niejednokrotnie z drugiego końca Polski).

16 marca 2010

Kategoria: Koncerty, Zdjęcia | Komentarze: Możliwość komentowania Zdjęcia z koncertu w Opalenicy została wyłączona

Zapraszam do galerii, gdzie umieściłem kilka zdjęć z przygotowań jak i z samego koncertu w klubie Taklamakan w Opalenicy.

stat4u