13 września 2011

Kategoria: Koncerty, Zdjęcia | Komentarze: Komentarze są wyłączone

 

Audiowizualny live-act w berlińskim klubie Frannz to już historia. Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z naszego koncertu klikając w ten link. (zdjęcia: Motion Pikczer)

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18 października 2010

Kategoria: Koncerty, Zdjęcia | Komentarze: Komentarze są wyłączone

Ostatni Ricochet Gathering dobiegł końca. Pierwszego dnia tej imprezy zagraliśmy z Krzysztofem Hornem ok. godzinny koncert. Zaprezentowaliśmy całkowicie nowy materiał, w dużej mierze oparty na improwizacjach, mimo iż pewien szkielet występu wypracowaliśmy korzystając z dobrodziejstw internetu.

Graliśmy praktycznie w całkowitych ciemnościach, jedyne światło wypełniało przestrzeń na wielkiej ścianie sali w Rathaus Schoneberg, na której wyświetlane były wizualizacje VJ PuH’a, również wykonywane na żywo.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z naszego koncertu.

11 sierpnia 2010

Kategoria: Koncerty, Zdjęcia | Komentarze: Komentarze są wyłączone

Drugiego dnia imprezy pod nazwą Music Wave Szczecin Live, towarzyszącej pokazom fajerwerków Pyromagic, miał miejsce mój występ na żywo, przed kilkutysięczną publicznością zgromadzoną na Wałach Chrobrego w Szczecinie. Koncert odbyl sie w ciekawej scenerii bulwaru nad Odrą, scena usytuowana była na barce przycumowanej do nabrzeża.

Zaprezentowałem utwory ze swoich dwóch ostatnich płyt (w nieco zmienionych wersjach) a także kilka nowych utworów,  które już można było usłyszeć na poprzednich moich koncertach.

Nad oprawę wizualną koncertu czuwał VJ PuH. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z koncertu w sekcji „Galeria”.

17 maja 2010

Kategoria: Koncerty, Newsy, Zdjęcia | Komentarze: Komentarze są wyłączone

Zapraszam do galerii,  gdzie umieściłem zdjęcia z koncertu, który zagraliśmy razem z Krzysztofem Hornem podczas Nocy Muzeów w Gdyni.

Chciałbym także złożyć podziękowania dla Muzeum Miasta Gdynia za zorganizowanie koncertu, Grzegorzowi Skwarlińskiemu za pomysł i pomoc w realizacji, oraz wszystkim którzy przybyli na koncert (przybywając niejednokrotnie z drugiego końca Polski).

16 marca 2010

Kategoria: Koncerty, Zdjęcia | Komentarze: Komentarze są wyłączone

Zapraszam do galerii, gdzie umieściłem kilka zdjęć z przygotowań jak i z samego koncertu w klubie Taklamakan w Opalenicy.

stat4u